Hozzd a dobozt és nyerj!” verseny
Lezárult a „Hozzd a dobozt és nyerj!” verseny! Iskolánk három osztálya is részt vett a MiReHu által meghirdetett italoskarton-gyűjtő akcióban, amelynek célja az újrahasznosítás népszerűsítése és a környezettudatos gondolkodás erősítése volt.
Admin










